Zagraj na automatach do gry z bonusem bez depozytu

16 kwietnia 2022

Jedną z najlepszych ofert w kasynach online są bonusy bez depozytu. Oferuje on nagrody, a jednocześnie jest wolny od ryzyka - co czyni go jednym z najbardziej popularnych ofert, które uwielbiamy. Problem polega jednak na tym, że wygrane, jakie możesz dzięki niemu uzyskać, nie są najwyższe; najczęściej strony oferują bonusy warte zaledwie dolary, a znalezienie bonusów wartych setki zajęłoby ci godziny. Na szczęście przygotowaliśmy listę wskazówek i trików, które pozwolą Ci zmaksymalizować możliwe do zdobycia nagrody. W tym przewodniku przeanalizujemy mechanikę marketingową stojącą za bonusami bez depozytu i dowiemy się, jak możesz ją obejść, aby wygrać więcej darmowych pieniędzy.

Na tym świecie nie ma darmowych obiadów i nawet jeśli kasyna online lubią je tak przedstawiać, istnieje wiele warunków i zasad, które służą jako ograniczenia. Tak więc, tutaj omówimy powody, dla których większość ludzi uważa, że nie jest w stanie zarobić na bonusach bez depozytu. Następnie zajmiemy się tym, jak można obejść każde z tych ograniczeń, aby zebrać więcej wygranych.

Nie wygrasz zbyt wiele

Jak wspomniano wcześniej, bonusy bez depozytu mogą występować w wielu różnych formach i kwotach. Mogą być przyznawane graczom jako kredyty lub w formie darmowych spinów, których ilość może się różnić. Większość stron zazwyczaj przeznacza mniej nagród na bonusy bez depozytu, ponieważ ostatecznie działają one jako próba zachęcenia graczy do dalszego korzystania z ich kasyna online. Oznacza to, że kredyty lub darmowe spiny, które można otrzymać, mogą być najniższe spośród wszystkich innych dostępnych ofert.

Istnieje jednak sposób, aby temu zapobiec. Jak już wspomniano, wysokość bonusów bez depozytu jest różna na różnych stronach. Logiczne jest również, że te, które oferują wyższe kwoty, mogą przyciągnąć większą liczbę potencjalnych graczy. Tak więc, dla kasyn online, których największym wyzwaniem jest wyróżnienie się spośród konkurencji, możesz oczekiwać stron, które oferują przyzwoitą ilość bonusów - takich jak bonusy bez depozytu na Bingotastic.com. Pozostaje nam tylko znaleźć te strony i do nich się udać.

Czynniki, które utrudniają wygraną

Zanim przejdziemy do wskazówek jak wygrać więcej bonusów, oto kilka przeszkód, które utrudniają wygraną.

Ograniczenia dotyczące maksymalnych wygranych

Jednym z najbardziej kłopotliwych ograniczeń jest ograniczenie maksymalnej wygranej, które znacznie ogranicza liczbę wygranych, które możesz wypłacić. Może to być bardzo rozczarowujące, ponieważ kasyna ograniczają wysokość wygranej do określonej kwoty, nawet jeśli uda ci się wygrać więcej. Na przykład, powiedzmy, że wygrałeś 400$, ale limit wygranych bez depozytu jest ustawiony między 100$ a 200$. Oznacza to, że nadwyżka 200$ po prostu zniknie przy wypłacie gotówki.

Podobnie jak w powyższym przypadku, możemy uniknąć tego problemu, dokładnie sprawdzając regulamin każdego kasyna online. Powinniśmy szukać raczej stron, które mają wyższe maksymalne wygrane, niż tych, które mają bardzo niskie limity. Znalezienie takiej strony nie powinno być zadaniem niemożliwym, ponieważ taki limit z pewnością odstraszy graczy. Kasyna online, które czerpią zyski z liczby graczy, na pewno chciałyby tego uniknąć. Musimy więc po prostu znaleźć kasyna, które są skłonne postawić na swoich graczy, oferując im wyższe limity wypłat.

Małe bonusy

Bonusy bez depozytu są zazwyczaj jednymi z najmniejszych dostępnych bonusów - możesz otrzymać tylko 10$ lub 10 darmowych spinów przy rejestracji, a te zazwyczaj nie są zbyt duże. Niektóre kasyna oferują nawet 50 lub 100 darmowych spinów, ale wygranie takiego bonusu może być znacznie trudniejsze. Często jednak kasyna oferują doskonałe bonusy od depozytu. Nie zawsze trzeba wpłacać dużo pieniędzy. Istnieją na przykład kasyna z depozytem w wysokości 10 dolarów. Dlatego zawsze lepiej jest wpłacić niewielką sumę pieniędzy, a móc otrzymać wspaniały bonus.

Ograniczenia dotyczące wymagań obrotu

Niektóre kasyna online mogą wprowadzać wymagania dotyczące zakładów (inaczej zwane "playthroughs"), które są zróżnicowane w zależności od popularności gry. Określają one kwotę, jaką musisz postawić, zanim będziesz mógł wypłacić wygraną. Na przykład, jeśli otrzymujesz 25 darmowych spinów na automatach, a istnieje możliwość wygrania 20$. Można na to postawić 40-krotny wymóg obrotu. Oznacza to, że aby wypłacić wygraną, będziesz musiał postawić najpierw 1200$ (20$×60). Limity te są częściej stosowane w celu zwiększenia trudności wygrania darmowych pieniędzy, poprzez zwiększenie szans na to, że gracze stracą całość bonusów bez depozytu.

Aby obejść ten problem, wystarczy znaleźć stronę, która nie nakłada tak wysokich wymagań dotyczących zakładów lub wejść do salonów gier, które mają niższe wymagania dotyczące zakładów. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której gracz traci wszystkie swoje bonusy bez depozytu, zanim zdąży wypłacić wygrane. Ponadto, przy niższych wymaganiach dotyczących zakładów, nadal możesz spełnić minimalne wymagania dotyczące obrotu przy mniejszym ryzyku.

Ograniczenia dotyczące limitów zakładów

Teoretycznie, możesz spełnić wymagania dotyczące zakładów szybciej, stawiając maksymalne zakłady za każdym razem. Jeśli wykorzystasz swoje środki bez depozytu przed spełnieniem wymagań obrotu, możesz przejść do następnego bonusu. Jednak kasyna online regulują to poprzez wprowadzenie wysokich limitów zakładów, co oznacza, że musisz postawić zakład do określonej kwoty z aktywnymi bonusami. Na przykład, możesz postawić tylko do 100 dolarów na rundę; po przekroczeniu tej kwoty, stracisz możliwość wygrania jakichkolwiek bonusów. Jest to ruch mający na celu uniemożliwienie graczom znalezienia luk w wymaganiach dotyczących zakładów. Gdyby nie było takich ograniczeń, gracze mogliby z łatwością postawić maksymalną kwotę, aby spełnić wymagania dotyczące zakładów.

Aby w pełni wykorzystać swoje wygrane, musisz znaleźć strony z wysokimi limitami wygranych - na przykład oferty bez depozytu, które pozwalają na wygranie 200 lub więcej dolarów. Informacje te można znaleźć na stronie z regulaminem kasyna. Większość ofert ma limity zakładów na poziomie 100$, ale przy odrobinie szczęścia i cierpliwości jestem pewien, że można znaleźć strony z limitami 200$ lub więcej.

Jak dużo możesz wygrać?

Nawet z tymi wskazówkami, nie masz gwarancji wygranej, nawet z bonusami bez depozytu. Będziesz potrzebował szczęścia i dużo cierpliwości, aby zarobić cokolwiek znaczącego. W większości przypadków prawdopodobnie stracisz środki z bonusu bez depozytu, próbując spełnić wymagania dotyczące zakładów. W tych przypadkach, w których Ci się to uda, po spełnieniu warunków regulaminu, otrzymasz prawdopodobnie tylko niewielkie wygrane - takie jak 10 lub 15 dolarów. Jeśli jednak skorzystasz z wystarczającej liczby bonusów bez depozytu, znacznie zwiększysz swoje szanse na zarobienie większych pieniędzy. Poszukiwanie stron z wysokimi limitami zakładów pozwoli Ci na zebranie kilkuset dolarów na koniec dnia. Alternatywnie, możesz zdecydować się nawet nie wypłacać ich w ogóle - zawsze jest wybór, aby zostawić je w środku i grać z nimi, aby wygrać jeszcze więcej.

Wnioski

Choć nie są to najlepsze oferty w hazardzie, bonusy bez depozytu mogą okazać się przydatne, jeśli poświęcisz im wystarczająco dużo czasu i wysiłku. Po pierwsze, będziesz chciał poszukać większych bonusów, które oferują wyższe kwoty gotówki i darmowych spinów. Po drugie, musisz zwrócić uwagę na niskie wymagania dotyczące zakładów, gdyż to pozwoli Ci szybciej zarobić pieniądze. Wreszcie, szukaj bonusów z wysokimi limitami wygranych; to pozwoli Ci wygrać więcej pieniędzy z tych ofert, jeśli zdarzy Ci się mieć dobrą passę. Nawet jeśli nie uda Ci się wygrać za pierwszym razem, spróbuj ponownie. W końcu będziesz w stanie zarobić przyzwoite pieniądze na ofertach bez depozytu.

To może Cię zainteresować